صرفاً جهت اطلاع وزیر ورزش!
تا کی مدیریت ضعیف حسین زادگان پشت مدالهای رنگی ورزشکاران پنهان می ماند؟؟
كد خبر : ۳۲۴۱۶ /  تاریخ :۰۸ اسفند ۱۳۹۵ /  اخبار  /  مازندران ايميل چاپ

ورزش مازندران اگر چه شمار مدالهای آن از مرز عدد 400 هم عبور کرده است اما به جرات می توان گفت : بیشترین سهم این افتخارات حاصل زحمات شبانه روزی هیاتها، مربیان و ورزشکاران مازنی می باشد.
تا کی مدیریت ضعیف حسین زادگان پشت مدالهای رنگی ورزشکاران پنهان می ماند؟؟

ورزش مازندران اگر چه شمار مدالهای آن از مرز عدد 400 هم عبور کرده است اما به جرات می توان گفت : بیشترین سهم این افتخارات حاصل زحمات شبانه روزی هیاتها، مربیان و ورزشکاران مازنی می باشد.


به قلم روبه شادی : در این یاداشت با توجه به سفر استانی دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به مازندران در نظر داریم بدون مقدمه به مواردی اشاره نماییم که ورزش دیار علویان با مدیرکلی حبیب حسین زادگان در حال دست و پنجه نرم کردن با او می باشد:

1- بی توجهی به قهرمانان
2- دخالت عوامل غير ورزشی در عزل و نصب ها
3- تلاش برای ورود دوستان و اقوام به رشته های تاثیرگذار
4- نزول فاحش در رده بندی سالانه عملکرد در دستگاه ورزش
5- خروج تمامی عوامل تاثیرگذار به واسطه نزدیکی با مدیریت سابق ورزش ( احمد سعادتمند )
6- دخالت دادن افکار محدود و بخشی نگری و همشهری گرایی در تصمیمات
7- عدم تلاش برای برگزای رویداد ورزشی بین المللی
8- نداشتن حتی یک فضای تخصصی وسیع در شان ورزش مازندران
9- گله مندی قوی ترین مرد دنیا
10- مهندسی انتخابات مجامع هیات ها،
11-  عزل و نصب یک شبه روسای ادارات
12-  گماشتن بستگان و فامیلها در هیات و اداره کل
13- عدم جذب اسپانسر چشم گیر در طول مدیریت
14-  عدم توجه به مشکلات مالی هیات ها

15-  سرکوب منتقدین خود در ورزش از طریق شکایت در قوه قضاییه
16- انتشار اخبار کذب جایگاه برتر ورزش مازندران در کشور
و.....
تنها بخشی از ضعف های مدیریتی حسین زادگان در ورزش مازندران بشمار می آید که گویا قرار نیست در خصوص رفتارهای سلیقه او از سوی ربیع فلاح جلودار به بهانه انتخابات پیش روی ریاست جمهوری ترتیب اثری داده شود!!!
اگر چه استاندار مازندران تصور می کند حمایت از حبیب کمک به انتخابات ریاست جمهوری پیش رو می باشد! اما نبایستی فراموش کند رفتار و کردار غیر ورزشی حبیب در این مدت نسبت به افراد متعهد و مورد وثوق مردم در ورزشی نتیجه معکوسی را برای دولت حداقل در مازندران با خود به همراه خواهد داشت.
شنیدها حاکی از آن است؛ وزیر ورزش و جوانان مقرر نمودند نخستین سفر خود به مازندران را این هفته تجربه کنند! اما آیا سلطانی فر می داند حسین زادگان طبق عادت سعی می کند با
بکار گیری شگردهای خاص خود از رسیدن صدای اعتراض دلسوزان ورزش به گوش وزیر جلوگیری کند؟، تا همه چیز را گل و بلبل نشان دهد؟؟
کافیست وزیر اندکی در کارهای حبیب ریز شود و بطور مثال در خصوص سرنوشت بودجه قهرمانی سال 95 و چگونگی مساعدت آن به هیاتها و نیز سرنوشت ورزش نیمی از جمعیت این استان یعنی هیات ورزش روستایی مطلع شود.
یادآور می شویم: پس از آمدن این فرد به سمت مدیرکل ورزش دفاتر هیات های ورزشی استان که بیشترین سهم را در برنامه ریزی و جذب اسپانسر دارند تبدیل شده است به اتاقهای دو در سه آن هم چند هیات در یک فضا!!!
حسین زادگان که در واقع مسئول و پاسخگوی مشکلات ورزش و جوانان استان می باشد و از بیت المال حقوق دریافت می کند، در پاسخ دادن به رسانه ملی تمکینی ندارد!! و با توجه به هماهنگیهای قبل با وی گفته می شود بدون توجه به افکار عمومی در پخش مستقیم برنامه تلویزیونی به راحتی تلفن را از دسترس خارج می کند!!؟ گویا وی فراموش کرده است پاسخگویی از وظایف اصلی یک مقام مسئول می باشد. اما حبیب حسین زادگان تمکین ندارد، چرا؟؟؟

کافی است، عوامل وزیر یک بار با هیات های ورزشی شاخص بدون حضور حسین زادگان بشینند تا حساب کار دستشان بیاید.

یاد آور می شویم؛ مازندران بدون این مدیرکل هم می تواند بیشترین مدال ها را به خود اختصاص دهد، اما اگر یک مدیر تماماً ورزشی یا آگاه به ورزش اما برنامه ریز و با تجربه در راس ورزش مازندران قرار گیرد می توان ادعا کرد: اتفاقات مهمتری برای ورزش این استان در سطح کشور و نیز عرصه بین الملل رقم خواهد خورد.
ادامه دارد.....

 

یاداشت های مرتبط:

 

1- صرفاً جهت اطلاع وزیر ورزش؛ ورزش مازندران حبیب نمی خواهد طبیب جایگرین کنید!

2- ضرب آهنگ ورزش مازندران خروجی خوبی ندارد!

3- نقدی بر عملکرد ورزشی مدیر غیرورزشی!
ورزش مازندران طبیب می خواهد نه حبیب (مازند شورا)

4- نامه سرگشاده عباس خنکدار برای حبیب حسین زادگان: چرا به شکایتم رسیدگی نمی کنید؟

   

تازه های خبر

بيشترين بازديد 7 روزگذشته