بهروز منتقمی:
وزارت ورزش مجری مصوبات هیات وزیران در خصوص قهرمانان ملی می باشد/ تکمیلی
كد خبر : ۳۲۴۰۸ /  تاریخ :۲۰ بهمن ۱۳۹۵ /  اخبار  /  ورزشی ايميل چاپ

پس از انعکاس خبر خوش مدیرکل توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص « آیین نامه اجرایی جذب و استخدام قهرمانان مشمول قانون سرباز قهرمان » در این پایگاه خبری تعدادی از کاربران با تماسی خواهان شفافیت بیشتر این مصوبه شدند.
وزارت ورزش مجری مصوبات هیات وزیران در خصوص قهرمانان ملی می باشد/ تکمیلیبه گزراش روبه شادی : در این خصوص طی تماسی با بهروز منتقمی، مدیرکل توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان بیان داشت: اولاً وزارت ورزش و جوانان مجری مصوبات هیات محترم وزیران می باشد و در بصورت شفاف اعلام شده است که این تصویبنامه شامل نفرات اول تا سوم مسابقات المپیک، جهانی و آسیایی به همراه فرزندران پارالمپیکی می باشد .
قائم مقام باشگاه پرسپولیس تهران همچنین گفت: امیدوار هستیم که در مصوبه دوم هیات محترم وزیران در خصوص قهرمانان پارالمیک هم شاهد جذب آنان باشیم اما نکته قابل توجه اینکه؛ اجراریی شدن مصوبه اول خود یک گام مثبت برای قهرمانان بشمار می آید که تا کنون اجرا نشده بود.
مدیرکل اسبق ورزش و جوانان استانهای درجه یک کشور در باره شرایط عمومی استخدام تصریح کرد: حداقل سن 20 سال و حداکثر 40  سال برای استخدام می باشد و در صورت دارا بودن مدرک دکترا تا 45 سال مشخص شده است و حتما می بایستی برای جذب، پست های بلا تصدی در دستگاه های اجرایی معرفی شود .
مدیرکل توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان در خاتمه این گفتگو یادآور شد: قهرمانانی که مدرک تحصیلی آنها پایین لیسانس باشد این مصوبه شامل حال آنها نخواهد بود و در صدد هستیم در در نشست های بعدی و مصوبات دوم و سوم مشکل استخدام پارالمپیکی ها را برطرف نماییم.

یادآور می شویم؛ این تصویبنامه هیات وزیران به شماره « 47069/ت51514 ه » مورخ 23 تیرماه 95 می باشد.

   

تازه های خبر

بيشترين بازديد 7 روزگذشته