انتقاد تند شیخ اصلاحات مازندران از مدیرکل ورزش و جوانان!:
ورزش مازندران را در یابید
كد خبر : ۳۲۳۷۹ /  تاریخ :۱۳ بهمن ۱۳۹۵ /  اخبار  /  مازندران ايميل چاپ

کمتر کسی را در مازندران سراغ داریم که با نام اصلاحات آشنا باشد و شیخ صمد زراعتی را که معروف به شیخ اصلاحات و یا صمد آرپیچی زن زمان جبهه و جنگ است را نشناسد.
ورزش مازندران را در یابید
کمتر کسی را در مازندران سراغ داریم که با نام اصلاحات آشنا باشد و شیخ صمد زراعتی را که معروف به شیخ اصلاحات و یا صمد آرپیچی زن زمان جبهه و جنگ است را نشناسد.
وی که بعد از بر سرکار آمدن دولت تدبیر و امید از حامیان حضور حبیب حسین زادگان به سمت مدیرکل ورزش و جوانان این استان بوده اکنون پس از گذشت سه سال با یاداشتی پرده از نا کار آمدی این مدیرکل برداشته است.
شما کاربران محترم در ادامه عین یاداشت عبدالصمد زراعتی جویباری را که برای این پایگاه خبری ارسال شده است را ملاحظه می فرمایید.

روبه شادی به قلم شیخ صمد زراعتی جویباری: اخیرا طی نامه ای به وزیر محترم ورزش، که از طریق تلگرام ایشان و توسط یکی از نماینده گان محترم مجلس شورای اسلامی، قرار شد به ایشان برساند؛ در خصوص نابسامانی ورزش و مدیریت مربوط به آن در مازندران، مطالبی را به طور مفصل شرح داده و نوشتم.
البته به عنوان یکی از چهره های سرشناس حامی دولت در مازندران، به دنبال ملاقات با وزیر مربوطه هستم؛ تا آن چه بر سر اداره ی ورزش و جوانان مازندران می آید؛ را حضورا به اطلاع ایشان برسانیم، اگر چه آخر عمر دولت یازدهم هست و ممکن است اهتمامی برای تغییر مشاهده نشود؛ یادمان اما نرود که پشتیبان میدانی دولت تدبیر " جوانان " هستند و اداره ای که متصدی امور جوانان در مازندران هست، طی مدیریت جناب آقای حسین زادگان در کنار ناتوانی های بی شمارش، هیچ نشستی با نمایندگان و نخبه گان جوانان استان انجام نداده است!!، تا سخن آنان را بشنود و دریغ ...
ضمن احترام به شخصیت حقیقی مدیر کل محترم، باید اذعان داشت که توانایی اداره ی این مسوولیت را ندارد؛ ورزش مازندران افسار گسیخته و کاملا تحت قیمومیت نمایندگان مجلس و اوامر و نواهی آنان هست و جذب فامیل و دوست و اقربا و غیرمتخصص و ناآشنا با علوم ورزش در این اداره، زبان زد شده است که آمار ها نگران کننده است!!.
اهم موضوعات را با ارائه ی الف: مشکلات هیات های ورزشی مازندران . ب : عدم نظارت پاسخ گو و کنترل تاثیر گذار. ج : بی توجهی به معیشت کارکنان اداره ی ورزش. د: در مورد ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها. ر: نبود اهتمام در جذب حامیان مالی. س: واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی حسب ماده ۸۸ . ص: و مسایلی که دامن ورزش ما را گرفته است به طوری که، اراده ای هم سو با دولت تدبیر و شفاف بودن برای سامان دهی در این اداره و هزینه کرد ها و انتصاب ها و هیات ها وجود ندارد و البته مطالب بسیاری در این خصوص وجود دارد که در صورت صلاح دید حتما در رسانه ها منتشر خواهد شد.
تذکر این نکته ضروری است که پیروزی های ورزش کاران ما در مسابقات اخیر جهانی، ربطی به مدیریت ایشان ندارد، چه آن که از قبل این درخشش ها بوده، باید برای بعد ها مضطرب بود که این گونه مدیریت چه بها و بلایی بر سر ورزش ما تحمیل خواهد کرد!؟.
اما آقای استاندار و حامیان دولت مظلوم آگاه باشند که ورزش مازندران تیول یک عده ی خاص شده که اگر فراتر از انتصاب مدیر کل به یک جریان سیاسی مورد ادعا به درون و وقایع در حال جریان در این سازمان بنگریم، هرگز در تغییر مدیریت تعلل نمی کردید!!، قرار نیست که صرف انتصاب مدیر کل به اصلاح طلبان، چشم را از حقيقت بست!، چه آن که تفکر " اصلاح طلبان " بر مدار شایسته سالاری است.
من از استاندار محترم و علاقه مندان به ورزش و امور مربوط به نسل جوان مازندران و نمایندگان محترم می خواهم با انصاف و درایت و وجدان آگاه در این خصوص اقدام کنند که ماندن آقای حبیب حسین زاده گان بر اریکه ی ورزش و جوانان مازندران ولو به یک روز، خسارت و زیان دیر جبرانی خواهد بود؛ این جانب نه بغضی نسبت به مدیر محترم این دستگاه و نه منفعتی در امر ورزش دارم که مجال را بر عقده گشایی گذارده تا در چانه زنی، منفعت خود را جست و جو کنم!!؟؛ بلکه نسبت به آن چه در این اداره می گذرد وظیفه ی خود دانستم که مشکل را مطرح کنم و تا حصول نتیجه آن چه را که لازم باشد را دنبال خواهم کرد، نتیجه فرع بر تکلیف است....
رفتارهای یک مدیر باید برای ارتقاء سطح رشد و تعالی ماموریت های آن سازمان و یا اداره باشد؛ نه در جهت ماندن در پست به هر بها و قیمتی، سامان ها را بر هم بریزد؛ از این رو توقع می رود همه ی دل سوزان، برای اصلاح امر ورزش و امور جوانان، گام بردارند و مماشات نکنند.
خداوند متعال عواقب امور ما را ختم به خیر سازد.
   

تازه های خبر

بيشترين بازديد 7 روزگذشته