استمرار پرداخت وام ازدواج ۱۰ میلیون تومانی
كد خبر : ۳۲۳۷۱ /  تاریخ :۱۲ بهمن ۱۳۹۵ /  اخبار  /  اقتصادی ايميل چاپ

عضو کمیسیون تلفیق بودجه صددردصد شدن حق بیمه کارفرمایان از محل یارانه‌ها تا سقف یک میلیون نفر خبر داد.‌
استمرار پرداخت وام ازدواج ۱۰ میلیون تومانی

روبه شادی به گزارش خبرگزاری تسنیم: محمد فیضی امشب در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: طبق آخرین آمار به دست آمده مشخص شده که سال آینده استخدام یک میلیون فارغ‌التحصیل دانشگاهی در کشور تحقق می‌یابد و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه در حال حاضر انجام شده است.

وی افزود:  اگر بتوانیم استخدام فارغ‌التحصیلان لیسانس و بالاتر را توسط واحدهای، تولیدی، خدماتی و صنفی در سراسر کشور محقق سازیم، به طور حتم گامهای موثری در راستای توسعه و پیشرفت منطقه برداشته می‌شود که امیدواریم این اهداف هر چه سریع‌تر تحقق یابد و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه مثمرثمر باشد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: یکی دیگر از اقداماتی که سال آینده انجام خواهد شد صددرصد شدن حق بیمه کارفرمایان از محل یارانه‌ها تا سقف یک میلیون نفر است که این امر در راستای تشویق کارفرمایان برای جذب فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در نظر گرفته شده است.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حق بیمه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی جذب شده از محل یارانه‌ها نیز یکی دیگر از اهدافی است که به مدت یک سال از سوی دولت پرداخت می‌شود تا بتوانیم از این طریق حمایتهای لازم را نسبت به این قشر داشته باشیم.

فیضی بیان کرد: استمرار پرداخت وام ازدواج 10 میلیون تومانی برای هر یک از زوجین در سال آینده، کمک 3 هزار میلیاردی به اشتغال مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، بخشودگی جریمه‌های رانندگی با پرداخت قبوض تا آذر 96، هزینه درآمدهای بیمه شخص ثالث برای امور منجر به کاهش تصادفات، تقویت بنیه دفاعی کشور از منابع حاصل از خرید خدمت سربازی، معافیت مالیاتی حقوق کمتر از 2 میلیون تومان برای افراد کسبه و جهت‌گیری مجلس کمک به اقشار محروم جامعه از جمله اقداماتی است که در دستور کار قرار گرفته است.
   

تازه های خبر

بيشترين بازديد 7 روزگذشته