حمایت بحرگرد از بهروان در انتخابات فوتبال:
مطمئنا اعضای مجمع گول نمی خورند!
كد خبر : ۳۲۳۵۵ /  تاریخ :۰۵ بهمن ۱۳۹۵ /  اخبار  /  مازندران ايميل چاپ

رضا بحرگرد باز هم با ادبیات و نقدهایی محکم و تکان دهنده وارد شد و این بار به شدت حمایت از بهروان را فریاد می زند حال آنکه ورزش روستایی مازندران طبق قاعده خود یک رای در مجمع انتخابات فوتبال استان خواهد داشت.
مطمئنا اعضای مجمع گول نمی خورند!

رضا بحرگرد باز هم با ادبیات و نقدهایی محکم و تکان دهنده وارد شد و این بار به شدت حمایت از بهروان را فریاد می زند حال آنکه ورزش روستایی مازندران طبق قاعده خود یک رای در مجمع انتخابات فوتبال استان خواهد داشت.

روبه شادی به گزارش مازند 24 : مسئول ورزش روستایی مازندران با اشاره به اینکه بهروان نمایه مدیریتی ورزش مازندران در فدراسیون هاست می گوید: هیچ عقل سالمی قبول نمی کند وقتی توان ۱۰۰ را در اختیار دارید به فکر ۵ باشد. متاسفانه مقصر این اتفاقات اداره کل است که به مانند برگزاری مجمع انتخابات ورزش روستایی، مجمع هیات فوتبال را اینگونه خبر ساز کرده است چون مگر غبر از بهروان گزینه لایق دیگری داریم!

بحرگرد که خود زمانی سابقه بازی در تیم های مطرح را داشته می گوید: شاید به هیات فوتبال مازندران انتقادی وارد باشد اما این دلیل نمی شود مهندس بهروان نباشد بلکه به عقیده بنده ایشان یک سرمایه برای فوتبال مازندران در کشور بشمار می اید و متاسفانه تا کنون آقایان استفاده صحیح از ایشان برای منافع فوتبال این استان را بلد نبودند.

سرپرست انجمن لوچو کشور می گوید: ورزش روستایی مازندران از نگاه مهندس بهروان و مجموعه هیات فوتبال نسبت به فوتبال روستایی قدردان است زیرا انعقاد تفاهم نامه فی مابین دو هیات ورزشی روستایی و فوتبال منجر شد تا قهرمان و نایب قهرمان فوتبال روستاییان مازندران مستقیم به فوتبال دسته اول استان راه یابد و همانگونه که شاهد بودید لطف الله جنگجو که ملی پوش پارالمپیک کشورمان در ریو بود از بطن همین توجه ها و تفاهم نامه توانستند مسیر درستی را طی کنند.

محمدرضا بحرگردنیکو در پایان می گوید: ورزش روستایی به سبب حمایت های اقلامی و نیز برگزاری مسابقات متعدد طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال حق رای در مجمع فدراسیون و هیات های استان را دارد اما متاسفانه باز هم به دلیل عدم آگاهی آقایان هنوز هیچ اطلاعی از حضور در مجمع انتخابات فوتبال را ندارم اما از این طریق ضمن حمایت همه جانبه ورزش روستایی از شخص مهندس بهروان در این مجمع امیدوارم بعضی از اعضای گول حرفهای بی اساس و عده های افراد کاندیداتور که بسیار کوچک اندیش هستند را نخورند و تمام قد از مهندس بهروان حمایت کنند.

در پایان این گفتگو از سوی این رسانه سوالی در خصوص کارمند اداره کل به عنوان کاندیداتور مجمع هیات فوتبال سوال شد که وی بیان می کند: ایشان آرزوهای بسیار دارند که آرزو عیب نیست اما همانگونه که عرض کردم وقتی ۱۰۰ را دارید ۹۹ که جای خود ۵ بشمار هم نمی آید و فراموش نشود چالش های هیات همگانی، روستایی و چند هیات دیگر با اداره کل همین شخص است که متاسفانه مسیر را اشتباه انتخاب کرده است اما باز هم می گویم مهندس بهروان یک سرمایه برای فوتبال مازندران در کشور بشمار می آید.

   

تازه های خبر

بيشترين بازديد 7 روزگذشته