وقتی قانون گزینشی اجرا می‌شود
تبعیض عجیب در فدراسیون فوتبال
كد خبر : ۳۲۳۳۴ /  تاریخ :۰۲ آبان ۱۳۹۵ /  اخبار  /  ورزشی ايميل چاپ

فدراسیون فوتبال در مهرماه به 5 نفر از 42 بازنشسته و دوشغله مورد خطاب سازمان بازرسی حقوق داده که این موضوع موجی از اعتراض سایر افراد بازنشسته شاغل در فدراسیون را به همراه داشته است.
تبعیض عجیب در فدراسیون فوتبال


روبه شادی به‌ گزارش ‌ایسنا، در حالی که مطابق اخطار اجرایی سازمان بازرسی کل کشور افراد بازنشسته و دو شغله مشغول به فعالیت در فدراسیون فوتبال باید از سمت خود کناره‌گیری می‌کردند و به آنها قانونا نباید از این ماه حقوق پرداخت می‌شد اما در اتفاقی جالب فدراسیون فوتبال به 5 نفر از مجموع 42 نفر مشمول این قانون در مهر ماه حقوق پرداخته است که این موضوع مورد اعتراض‌ 37 نفر حقوق نگرفته‌ قرار گرفته است.

پیش از این مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال ایران موافقت خود را با اجرایی شدن دستور اجرایی سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرده بود.

یکی از این 5 نفر از مشاوران دبیرکل و 4 نفر دیگر از کارکنان امور مالی فدراسیون فوتبال هستند. نام این 5 نفر نزد ایسنا به امانت است و در صورت لزوم نام‌شان با فیش حقوقی‌شان منتشر خواهد شد.

پرداخت حقوق مهرماه به این 5 نفر اکنون موجی از اعتراض در میان سایر کارکنان مشمول نامه سازمان بازرسی کل کشور در فدراسیون و سازمان لیگ را ایجاد کرده است.

نکته عجیب دیگر اینکه ظاهرا بسیاری از 42 بازنشسته و دو شغله فدراسیون فوتبال پس از اعلام سازمان بازرسی تاکید کرده‌اند، حتی اگر حقوقی هم نگیرند حاضر به ترک فدراسیون نیستند و می‌خواهند بدون حقوق به فعالیت خود در فدراسیون فوتبال ادامه دهند! موضوعی که بر جذاب‌تر شدن فعالیت برخی از کارکنان  در فدراسیون فوتبال افزوده است.

حال باید دید که در نهایت مهدی تاج شخصا به این مساله ورود می‌کند و یا این که علیرضا اسدی به عنوان دبیرکل راه حلی را برای مشکل ایجاد شده پیدا خواهد کرد.
   

تازه های خبر

بيشترين بازديد 7 روزگذشته