مشت آقای ورزش مازندران هم صدایش درآمد؛
هیات‌های ورزشی اثرگذار مورد توجه مسئولان ورزشی قرار نمی‌گیرند!
كد خبر : ۳۲۳۱۸ /  تاریخ :۱۷ مهر ۱۳۹۵ /  اخبار  /  مازندران ايميل چاپ

اصلا به هیچ وجه هیچ نگاهی به ما نشد و حتی یک قدردانی خشک و خالی هم از ما نکردند. متاسفیم که هیات‌های ورزشی اثرگذار مانند هیات کشتی مازندران با وجود زحمات زیادی که می‌کشند هیچ گاه ...
هیات‌های ورزشی اثرگذار مورد توجه مسئولان ورزشی قرار نمی‌گیرند!
اصلا به هیچ وجه هیچ نگاهی به ما نشد و حتی یک قدردانی خشک و خالی هم از ما نکردند. متاسفیم که هیات‌های ورزشی اثرگذار مانند هیات کشتی مازندران با وجود زحمات زیادی که می‌کشند هیچ گاه ...

رییس هیات کشتی استان مازندران گفت: با وجودی که اعتبار ساخت سالن ورزشی جویبار از سوی دولت تامین شده است اما هنوز اقدامی برای ساخت این مجموعه صورت نگرفته است.

روبه شادی به گزارش شمال ورزشی اصغر ثمربخش در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت ساخت سالن کشتی شهر جویبار پس از کلنگ‌زنی وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: نمی‌خواهم در جریان این موضوع باشم چرا که دوست ندارم با افکار عمومی بازی کنم. متاسفانه علی‌رغم اینکه گفته می‌شود اعتبار این طرح تامین شده اما با گذشت 37 روز از کلنگ‌زنی، هنوز هیچ گامی برای ساخت این مجموعه ورزشی برداشته نشده و صرفا به کلنگ‌زنی اکتفا شده است.

رییس هیات کشتی مازندران افزود: وزیر ورزش و جوانان از جمله مسئولانی است که علاقه‌ای ندارد بدون تامین شدن اعتبار و بودجه، اقدام به کلنگ‌زنی کند اما در سفر هیات دولت به استان، اعلام کرد به دلیل اینکه اعتبار این طرح تامین شده است، قبول کردم آن را کلنگ‌زنی کنم اما متاسفانه با این وجود هنوز اقدامی برای شروع ساخت آن انجام نشده است.

وی درباره بودجه در نظر گرفته شده برای ساخت این مجموعه چند منظوره ورزشی گفت: 30 میلیارد تومان از سوی دولت و استانداری برای ساخت این سالن در نظر گرفته شده است. مردم علاقه‌مند به کشتی و سایر رشته‌ها در جویبار و استان مازندران ا ین توقع را دارند با توجه به جایگاه استان در مدال‌آوری ورزش ایران، توجه ویژه‌تری به تامین امکانات برای ورزشکاران استان مازندران مخصوصا کشتی‌گیران انجام شود.

ثمربخش در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا پس از عملکرد خوب آزادکاران مازندرانی در کسب مدال‌های المپیک ریو، مسئولان ورزشی از هیات کشتی مازندران تقدیری داشته‌اند یا خیر، خاطرنشان کرد: اصلا به هیچ وجه. هیچ نگاهی به ما نشد و حتی یک قدردانی خشک و خالی هم از ما نکردند. متاسفیم که هیات‌های ورزشی اثرگذار مانند هیات کشتی مازندران با وجود زحمات زیادی که می‌کشند هیچ گاه مورد توجه مسئولان ورزشی قرار نمی‌گیرند.

وی افزود: نمی‌دانم چرا در وزارت ورزش هیچ ارزیابی برای بررسی کارنامه هیات‌های ورزشی در سراسر کشور انجام نمی‌شود تا با  تقدیر از هیات‌های برتر باعث افزایش انگیزه آن‌ها شوند. ما از وزیر ورزش به عنوان یک چهره  دانشگاهی و کاربلد بیشتر از این‌ها انتظار داریم.

وی درباره آخرین وضعیت مهدی تقوی پس از سانحه تصادف گفت: الحمدالله مشکلی خاصی برای او به وجود نیامد و به خیر گذشت اما خودروی او دچار خسارت زیادی شد.
   

تازه های خبر

بيشترين بازديد 7 روزگذشته