صرفاً جهت اطلاع وزیر ورزش؛
ورزش مازندران حبیب نمی خواهد طبیب جایگرین کنید!
كد خبر : ۳۲۲۹۰ /  تاریخ :۱۰ مهر ۱۳۹۵ /  اخبار  /  مازندران ايميل چاپ

ورزش مازندران از زمان حسين زادگان با نمايش و تبليغات پيش مي رود!!/ اگر مدير کلي قوي و ورزشي در مازندران بود بهادر مولايي نامراديهاي، مراديها را لمس نمي کرد!
ورزش مازندران حبیب نمی خواهد طبیب جایگرین کنید!
ورزش مازندران از زمان حسين زادگان با نمايش و تبليغات پيش مي رود!!/ اگر مدير کلي قوي و ورزشي در مازندران بود بهادر مولايي نامراديهاي، مراديها را لمس نمي کرد!


به قلم روبه شادي : ورزش مازندران که روزگاري مديران ورزشي چون بهروز منتقمي،نصرالله پريچهره،احمد سعادت مند و .... را به خود مي باليد، ناگهان با يک فشار و نيز طراحي سياسي فردي را در خود به عنوان مديرکل ديد که اگر بگوييم بيچاره ورزش مازندران شايد گزاف نگفته باشيم.
ربيع فلاح جلودار در شرايطي تصميم به تغيير احمد سعادت مند گرفت که ورزش اين استان توانسته بود خود را در رتبه دوم برترينهاي کشور معرفي کند و شايد اگر همان سياست در ورزش مازندران پيش مي رفت و فشار سياسيون چربش پيدا نمي کرد مازندران با شايستگي تمام جور ورزش کشور در المپيک ريو را هم مي کشد.
تا کنون تغيير هاي چند ساعته، جابجايي هاي غير اصولي، بکار گيري اقوام، جذب فاميلي نزديکان خود و ....... از اصلي ترين دست آوردهاي اين مدير تماماً غير ورزشي براي ورزش ديار علويان بوده است.
بطور مسال؛ عدم حمايت تمام قد او از بهادر مولايي باعث شد تا اين پديده مازني امروز نتواند براي آينده خود در وزنه برداري اميدوار باشد!؟ چرا که اگر مديرکلي ورزشي و نيز با ارتباط معقول در راس حرم اين استان با فدراسيون ها را شاهد بوديم مطمئناً روزگار بهادور اينگونه رقم نمي خورد و هرگز نامراديهاي، مراديها را لمس نمي کرد.
اکنون به اذن کارشناسان خبره ورزش پس از گذشت بيش از 24 ماه حبيب حسين زادگان نه اينکه خود نتوانست عملکرد مثبتي در راستاي سياستهاي کلان دولت تدبير و اميد، وزارت ورزش و جوانان داشته باشد بلکه با مديريت ضعيف خود هر از چندي چوب لاي چرخ افراد و هيات هايي گذاشت که بعضاً در سطح کشور الگو و نمونه بودند!!
عدم بياني اصولي و نيز سخني کارشناسي براي دفاع از ورزش مازندران، عدم تخصيص بودجه مناسب براي ادارات و هيات هاي استان، ضعف در جذب اسپانسر، بي توجه اي به نشست سالانه با روسا و نواب رئيسان هيات هاي ورزشي، انعقاد تفاهم نامه هاي سمبليک، حضور نمادين در شهرستانها به بهانه حل مشکل ورزشي، گرفتن عکسهاي يادگاري با نمايندگان مجلس، استفاده از بعضي رسانه هاي رپورتاژ بگير و نيز شارژ آنها از طريق حساب هيات ها به جهت نگذاشتن رد پا!!! برگزاري مناسبتهاي تبليغاتي به بهانه المپياد کارگري و ... تنها بخشي از سردرگمي او در مديريت کلان ورزش مازندران مي باشد که ادامه اين روند مطمئناً آسيب جدي به سلامت مرد و زن اين استان خواهد رساند زيرا ورزش بطور مستقيم و غير مستقيم با روح و روان جامعه سرو کار دارد و تا کسي آن را درک نکند نمي تواند فرمانده خوبي براي مبارزه و مهار آن باشد.
با يک ارزيابي دقيق از وضع جوانان و نيز عدم فراگير نمودن ورزش در سطح اين استان پس از سکانداري حبيب غير ورزشي به سادگي مي توان پي برد بسياري از آسيب هاي اجتماعي صعود را در بي برنامگي اداره کل ورزش و جوانان به مديرکلي او که مي گويد تصميم گيرنده اول و آخر است را مي توان لمس کرد.
حسين زادگان دستگاه ورزش را با تجربه کاري ديگر خود گويا اشتباه گرفته زيرا نبايد فراموش کند، در آن مسئوليت جايگاه، برتري داشت نه شخص، اما در ورزش اين اشخاص هستند که با همدلي، همفکري، اعمال دانش روز مي تواند جايگاه را معرفي کند.
حال با توجه به شرايط و موقعيت کنوني ورزش مازندران که با تبليغات پيش مي رود، نياز است مجمع نمايندگان استان به جهت حمايت از سلامت مردم شريف اين استان و نيز شادابي در اين دستگاه آن هم قبل از انتخابات پيش رو براساس علم و دانش فردي را براي ورزش مازندران انتخاب نمايند تا وزير ورزش بر اساس شايستگي و نيز سوابق ورزشي حکمش را صادر کند که در غير اينصورت بايستي شاهد اتفاقات ناخوشايندي در ورزش مازندران باشيم زيرا او تا اينجا هم بسياري از زحمات چندين ساله مديران قبل را با تفکر غير ورزشي خود بر باد داده است.

در آخر باز هم متذکر مي شويم؛ ورزش مازندران حبيب نمي خواهد طبيب جايگرين کنيد!

ادامه دارد....


لازم به ذکر است پايگاه خبري تحليلي"روبه شادي" هرگونه پاسخ از سوي اداره کل ورزش و جوانان که با امضاء شخص حبيب حسين زادگان باشد را جهت شفاف سازي کاربران محترم انعکاس مي نمايد.
   

تازه های خبر

بيشترين بازديد 7 روزگذشته