مقداد نجف نژاد:
مردم فریدون کنار بسیار شریف هستند،عده ای نمی خواهند من با آنان نزدیک شوم!!
كد خبر : ۳۱۴۵۳ /  تاریخ :۰۲ اسفند ۱۳۹۴ /  انتخابات  /  آخرین اخبار انتخابات ايميل چاپ

مقدا نجف نژاد در جمع تعدادی از جوانان فعال شهرستان فریدون کنار ضمن تقدیر و تمجید از مردم این شهرستان گفت: عده ای در فریدون کنارنمی گذارند صدای من به گوش مردم این شهرستان برسد.
مردم فریدون کنار بسیار شریف هستند،عده ای نمی خواهند من با آنان نزدیک شوم!!

روبه شادی به گزارش رسیده : نماینده مجلس شورای اسلامی فریدون کنار و بابلسر در خانه ملت عنوان داشت: قصد مظلوم نمایی ندارم اما طرح های ملی که بنده بودجه آن را برای فریدون کنار آوردم هم نگذاشتند روز افتتاح آن حضور داشته باشم!
مقداد نجف نژاد در این نشست صمیمی که تحت عنوان "برای فریدون کنار چه کرده اید" تصریح کرد: بارها همین افراد که خود را تاثیر گذار درسطح شهرستان فریدون کنار معرفی می کنند با بنده جلسه گذاشتند و پس از شفاف سازی و نیز تایید گزراش عملکردم برای فریدون کنار گفتند : ما نمی توانیم این عملکرد را به گوش مردم برسانیم!
من در این چهار دوره  که هر انتخابات آن مردم شریف و ولایت مدار شهرستان فریدون کنار تعداد 3000 رای به بنده داده اند بیش از 100میلیارد برای پروژه های عمرانی و ملی بودجه تزریق کرده ام و بطور مثال می توانم به :احداث سه پل، جاده فریدون کنار به آمل،سدلاستیگی،بندر فریدون کنار و .... اشاره داشته باشم.
مقداد نجف نژاد در این نشست صمیمی که جوانان با تعجب به اظهارات او براساس شفاف سازی و سند گوش میداند یادآور شد: روزی که میخواستیم سد لاستیکی فریدون کنار را کلنگ بزنیم همین تعداد افرادی که در این سالها نگذاشتند عملکرد و صدای من به گوش مردم این شهرستان برسد، سناریویی تشکیل دادند تا جلوی گلنگ زنی سد لاستیگی فریدون کنار را بگیرند و بنده مقاومت کردم و اکنون کشاورزان فریدون کنار بهتر از هر کس  دیگری می توانند شهادت دهند که این سد چه کمکی به کشاورزی فریدون کنار کرده است.
این نماینده و رئییس فراکسون های مختلف و حساس مجلس دربخشی از سخنان خود بیان داشت: همین اواخر برای اتمام پل کمربندی فریدون کنار به آمل بودجه ای را هماهنگ کردم و متاسفانه آقایان اقدامی انجام ندادند تا شاید برای من جنبه تبلیغات داشته باشد!! در صورتی که مردم خود بهتر از هرکس دیگر می دانند چه کسی اصلح برایشان است.
وی از جوانان حاضر در این جلسه خواست تا صدای او را به گوش خانواده ها و دوستان خود برسانند تا شاید با کمک و نیز اطلاع رسانی صحیح بتوان بستری فراهم ساخت که او بدون حصار با مردم فریدون کنار گفتگو کند تا همگان بدانند آنچه که بر علیه او در فریدون کنار عنوان می شود سناریو افراد خاص می باشد.(تصاویر این نشست نزد این پایگاه محفوظ می باشد)

 

ادامه دارد.....

   

تازه های خبر

بيشترين بازديد 7 روزگذشته