تغییر نام مدرسه دخترانه شهداء روستای شیر محله فریدون کنار بنام شهید سلطانی و ...
كد خبر : ۲۱۶۲۶ /  تاریخ :۱۰ مهر ۱۳۹۲ /  انتخابات  /  آخرین اخبار انتخابات ايميل چاپ

در پی انعکاس تغییر نام مدرسه شهید احمد سلطانی به کرم رمضانی و چگونگی آن خبرنگار ما ضمن حضور در آن مدرسه و ثبت تصویر متوجه گردید این مدرسه آنگونه که در خبر آمده بود باز سازی نشده بلکه توسط یک خیر مدرسه ساز نو سازی شده است.

 اختصاصی "روبه شادی" :

تغییر نام مدرسه دخترانه شهداء شیر محله بنام شهید سلطانی با رضایت کامل خانواده معظم شهداء صورت پذیرفته است.
در همین خصوص طی تماس تلفنی با مسئولین مطلع در این شهرستان از چگونگی این اتفاق با خبر شدیم که در ادامه جهت اطلاع بیشتر شما کاربران محترم این گزارش انعکاس داده خواهد شد.
طی تماسی تلفنی با رمضان نژاد معاونت اداره آموزش و پرورش شهرستان فریدون کنار با خبر شدیم که این مدرسه آنگونه که خبر سازی شده بود باز سازی نشده بود بلکه نو سازی شده است.
وی گفت : با توجه به وضعیت نابسامان و فرسودگی این مدرسه و عدم اعتبارات مالی لازم برای بازسازی که احتمال ریزش و آسیب دیدگی دانش آموزان دور از انتظار نبود، تصمیم گرفتیم ابتدا با اهالی روستای شیر محله جلسه ای را جهت ترمیم و باز سازی مدرسه مذکور برگزار نمائیم اما در آن جلسه هیچ نتیجه ای حاصل نشد و در نهایت توانستیم خیر مدرسه سازی را جذب تا مدرسه جدیدی را با نام ایشان در مجاورت مدرسه شهید سلطانی احداث نماییم.
وی در ادامه این گفتگو تصریح کرد: پس از احداث و نام گذاری این مدرسه طبق قرار از قبل تعین شده بنام حاج کرم رمضانی طی جلسه ای با خانواده شهید احمد سلطانی تصمیم گرفتیم تا مدرسه یا پروژه دیگری را به نام آن شهید نام گذاری کنیم اما خانواده شهید سلطانی موافقت ننمودند که در نهایت با مشورت خانوادهای معظم شهداء روستای شیر محله به این نتیجه رسیدیم تا برای رضایت خانواده محترم شهید احمد سلطانی نام مدرسه دخترانه شهداء این روستا بنام این شهید بزرگوار نامگذاری شود .
یاد آور می شویم :از آنجائیکه شهداء هیچ گاه برای مطرح نمودن نام خود قدمی بر نداشته اند و هدف اصلی آنان حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ، امنیت و آرامش هموطننان برایشان در اولویت قرارداشته ، مطمئناً احداث مدرسه ای جدید که رفاء فرزندان این روستا لحاظ گردیده موجب شادی و رضایت شهداء گردیده است.

حال از آنجاییکه آموزش و پرورش با خانواده های معظم شهدا این روستا به توافق رسیده و نام مدرسه دخترانه شهداء شیر محله را به نام شهید احمد سلطانی تغییر داده است دیگر صلاح نیست تا این موضوع باعث شادی دشمنان گردد.
یاد آور می شویم ؛ نام این مدرسه قبل از احداث مدرسه ای جدید و نو در این روستای بنام شهید اندرزگو بوده و حتی در مقطع ای به سبب دو شیفت بودن صبح و عصر با نامهای شهید سلطانی و شهید یعقوبی فعالیت می نمود.
ضمن احترام به خیرین مدرسه ساز و حضور پررنگتر آنان در این راه به این نکته می بایستی توجه بیشتر داشت که یاد و خاطره شهداء هیچ گاه از ذهن و افکار هیچ ایرانی برون نخواهد رفت زیرا نصل دوم ، سوم و نسلهای بعد انقلاب خواهند دانست که امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی مدیون هشت سال دفاع مقدس می باشد.
و اما نکنه آخر اینکه ؛ بعضی افراد که پاگیری را بجای دست گیری در دستور کار دارند از صداقت همکاران رسانه ای نبایستی سوء استفاده کنند و تسویه حسابهای شخصی خود را بدین گونه رقم بزدنند.

مدرسه جدیدی که با هزینه شخصی حدود 400 میلیون تومان توسط خیر ساخته شد
   

تازه های خبر

بيشترين بازديد 7 روزگذشته