قطع برق در آمل و مشكل كم آبي شهرستان فريدون كنار!
كد خبر : ۲۰۴۳۴ /  تاریخ :۲۷ تیر ۱۳۹۲ /  انتخابات  /  آخرین اخبار انتخابات ايميل چاپ

قطع مكرر آب در فريدون كنار كه گفته مي شود عمده دليل آن قطع برق چاه هاي آب اين شهر در آمل مي باشد موجب اعتراض شديد شهروندان اين شهر گزارش شده است .
قطع برق در آمل و مشكل كم آبي شهرستان فريدون كنار!

"روبه شادي" به گزارش رسيده چند روزي است شهروندان فريدون كنار از قطع آب به ستوه آمده اند.
جهت اطلاع بيشتر طي تماس با حميد‌رضا خدا بخش‌پور مدير اداره آب و فاظلاب شهرستان فريدون كنار خواستار توضيح جهت آگاهي شهروندان اين شهرستان شديم كه وي گفت : با توجه به ارسال نامه كتبي در مورخه 12/ 4 / 92 به فرماندار متاسفانه در خرداد ماه سال جاري مدت 17 ساعت قطع برق را در منطقه آمل و دابودشت شاهد بوديم كه هر هشت چاه آب موجود با قطع برق مواجع شدند .
مدير امور آب و فاضلاب فريدون كنار ادامه داد :قطع برق باعث مي شود ضمن كمبود آب شاهد تغيير رنگ آن باشيم كه اين موضوع باعث اعتراض شديد و نگراني مشتركين محترم شده است .
خدابخشي كه يكي از مديران موفق شهرستان فريدون كنار مي باشد عنوان داشت :قطع برق در هر ساعت كاهش استحصال آب به ميزان 700 متر مكعب بالغ بر هزار ليتر است كه در واقع آب توليد نمي شود و مشكلات بوجود آمده احتمالاً در روزهاي آتي ادامه خواهد داشت .
وي از مديران شبكه توضيح برق شهرستان آمل و استان خواست:با توجه به شرايط آب و هوايي گرم و نيز ماه مبارك رمضان هرگونه ساخت و ساز و كار اجراي غير ضروري را به شش ماه دوم موكول نمايند .
گفته مي شود اين درخواست را به صورت كتبي و تلفني از مديرعامل توضيح برق استان خواستار شده اند اما تا كنون هيچ اقدامي عملي صورت نپذرفته است.
حال با توجه به اينكه اگر هر شروند در طول بيست و چهار ساعت 170 ليتر آب مصرف كنند، با ساعت اعلام شده قطع برق از سوي رئيس اداره آب و فاظلاب شهرستان فريدون كنار ، بيش از 14 هزار نفر از شهروندان فريدون كناري اكنون با مشكل كمبود آب روبرو مي باشند.

 

 

 

 

لطفاً اينجا را كليك فرماييد

 

 

 

   

تازه های خبر

بيشترين بازديد 7 روزگذشته