اعتراض به بعضی صندوق اخذ رای در فریدون کنار توسط چند نامزد!؟
كد خبر : ۲۰۱۳۳ /  تاریخ :۲۶ خرداد ۱۳۹۲ /  انتخابات  /  آخرین اخبار انتخابات ايميل چاپ

یاد آور می شویم با توجه به گفته های شنیده شده ، صندوق های سیار ، خزر شهر ، دریابانی ، بیمارستان و سه صندوق دیگر بیشترین اعتراضات را از سوی این نامزدها با خود به همراه دارند.
اعتراض به بعضی صندوق اخذ رای در فریدون کنار توسط چند نامزد!؟

 

 

"روبه شادی" به گزارش رسیده چند تن از کاندیداتورهای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر فریدون کنار که نسبت به رای خود و یک خانم اعتراض دارند قرار است پس از اعلام رسمی نتایج شمارش آراء از سوی فرمانداری مکتوب جهت برسی ارائه دهند.

 

در این گزارش آمده معترضین چند صندوق عنوان می نمایند با برسی شماره های کد ملی رای دهندگان می توان ثابت کرد این افراد بومی و شهروند فریدون کناری بوده اند یا خیر.

یاد آور می شویم با توجه به گفته های شنیده شده ، صندوق های سیار ، خزر شهر ، در یابانی ، بیمارستان و سه صندوق دیگر بیشترین اعتراضات را از سوی این نامزدها با خود به همراه دارند.

حال بایستی دید با ارائه این اعتراض و پاسخ رسمی از سوی فرمانداری یا ستاد انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر فریدون کنار مدرک دیگری جهت ارائه و اثباط در دست است؟ زیرا گفت و شنود ها بین شهروندان فریدون کناری در خصوص خرید رای و ارسال چادر سیاه ، روغن و مرغ جزء داغترین شایعات این شهر به حساب می آید!

 

 

اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام می شود

 

 

اخبار مرتبط :

 

 

لطفاً اینجا را کلیک فرمایید

 

 

 

   

تازه های خبر

بيشترين بازديد 7 روزگذشته